TP GRID massaažirull

Tarneaeg: 1 - 3 päeva

Saadavus: Laos

Tavahind: 49,00 €

Special Price 39,00 €

Kiirülevaade

GRID on massaažirull, millel on kolm erinevat massaaži tsooni, maatriks tehnoloogia ja keskkonnasõbralik disain.

GRID "roheline" tehnoloogia - GRIDi ehituse juures on kasutatud vähem keemilisi materjale, kui traditsioonilise vahurulli juures.Samas on aga GRID ehitatud piisavalt vastupidavaks, et taluda ka suuri koormusi ja korduvat kasutamist.

GRIDil on unikaalne disain ja kolm erinevat massaažitsooni, mis võimaldavad sihipärast massaaži. Leia GRIDil endale sobiva tugevusega muster, mis sobib sulle kõige paremini ja toeta valulikule kohale ning alusta rullimisega.

GRID on kompaktne, teda on lihtne spordisaali või reisile kaasa võtta. Mõõdud - pikkus 33cm ja läbimõõt 14cm GRID oli algselt disainitud sportlastele, kuid on samas sobiv ka tavainimestele. Toode sobib igale inimesele, kes tahab oma lihasvaludele ja lihaspingetele leevendust ning inimestele, kes tahavad tugevadada oma kerelihaseid. GRID peaks olema iga tõsiselt treeniva sportlase, lihashoolduse abivahend! Kindlasti ei asenda GRID massaaži, kuid on tõhus abivahend päevadel, kui massaažis ei käida.

GRID on kõige mitmekülgsem ja kõikehõlmavam massaži - ja treeningrull, mis turul saadaval on.

GRIDil on 1 - aastane tootjapoolne garantii, tootmisdefektide vastu - tootja on kindel, et GRID ei lagune ega lähe katki normaalkasutuse juures. GRID on ideaalne abivahend leevendamaks lihaspingeid raskesti venitatavatel kohtadel, milledeks on näiteks reie välisküljed ja sääre pealsed. Samuti on GRID tõhus vahend seljas olevate pingete leevendamiseks.

GRIDi teeb eriliseks võrreldes teiste massaažirullidega see, et ta on kvaliteetne, mis tähendab, et kui tavalised nn. vahurullid lähevad kiiresti läbi (loe pehmeks), siis GRID kestab kaua. Kui massaažirull läheb pehmeks, siis ta ei anna enam soovitud efekti ja tulemust.

GRiDi kasutamine on lihtne, tuleb leida oma lihases valulik punkt, toetada selle punktiga GRIDile ja siis rullida edasi tagasi. Värvus: Must, kamoflaaž, roheline, oranž ja roosa.

TP GRID massaažirull

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Suumi välja
Suumi sisse

Rohkem vaateid

* Nõutud väljad

Tavahind: 49,00 €

Special Price 39,00 €

Detailid

GRID on massaaži - ja treeningrull, võib öelda ka, et revolutsiooniline toode vahurullide ( ingl. k. - Foam roller) valdkonnas, mis aitab leevendada lihaspingeid ja lihasvalu ning GRIDiga on võimalik teha ka erinevaid treeningharjutusi kerelihastele.

Bont.ee | kert@bont.ee | 56801000
WebShark ))