Mis on Bont.ee müüdavate saabaste erinevus?

Bont Semi - Race ja Alpha on kõrged saapad, mis sobivad eelkõige treenimiseks ja harrastamiseks. Cheetah, Jet, Z ja Vaypor sobivad sportlikule harrastajale ja võistlejale. Saapad erinevad ehituse ning kasutatud materjalide poolest.
Vaypor on Bonti tippmudel, kus on kokku viidud maksimaalne jäikus ja kergus ning parimad rattad ja laagrid.
Z on sama jäik kui Vaypor, aga kaalult vähe raskem.
Jet jääb jäikuselt eelnevatele mudelitele alla, kuid tegemist on siiski väga hea rulluisuga, millega on hea nii treenida, kui ka võistelda.
Cheetah on madal rulluisusaabas, valmistatud klaaskiust.

 

Mis on Bont`i laagrite erinevus?

Erinevad laagrid mõjutavad otseselt rataste pöörlemist ning seega ka sõidu kiirust. ABEC 7 sobivad väga hästi nii treenimiseks kui võistlemiseks, kuid kiirematele võistlejatele soovitaks BONT SWISS STEEL laagreid. Need on väga mõistliku hinna ja kvaliteedi suhtega.

Mis on raamide erinevus?

Raamide erinevus on kasutatud materjalis, mis eelkõige mõjutab raami jäikust. Bont toodab raame alumiiniumist, raamid on kas kolme õi kahe kinnitusega. Kolme kinnitusega raam sobib ainult Bont’i saabastele. Lisaks on raamide erinevus suuruses, mis võimaldab kasutada kas suuremaid või väiksemaid rattaid.

Mis on rataste erinevus?

Mida suuema läbimõõduga on ratas, seda suurem on kiirus, mida saate sõites saavutada. Tugevama rattaga on mõistlik sõita siledamal pinnal, pehmega krobelisemal asfaldil.
Ratta tugevust näitab A, mida suurem number on A tähe ette kirjutatud seda tugevama rattaga on tegu.Bont`i puhul on rataste jäikused 82A – st kuni 93A – ni.

Kui kaua läheb kauba kohale toimetamiseks aega?

Kui kaup on Eestis olemas, siis saab kauba kätte nii, kuidas kokku lepime. Kui kaupa Eestis ei ole ja välislaos on toode olemas, siis läheb aega 7 - 14 päeva. Kui välislaos ka toodet valmis pole, siis kulub reeglina uiskude tootmiseks ja kohale toimetamiseks aega 1 - 2 kuud.

Saabas hõõrub, mis teha?

Kõik Bont`i saapad on kuumutatavad - see tähendab, et neid saab soojendades jala järgi vormida. Saabas kuumutatakse ning seejärel vormitakse teda vastavalt vajadustele. Kõige tavapärasem viis on saabas peale kuumutamist jalga panna ning kinnitada ja hoida saapad jalas 10-15 minutit. Kõikide Bont.ee-st ostetud uiskude esmane soojendamine on hinna sees.

Kas Bont`i erinevaid tooteid on võimalik ka Eestis kohapeal jalga proovida/osta?

Bont.ee eesmärk on hoida pidevalt Eestis ca 50 paari uiske, et enamus numbrid oleksid kaetud.
Rattad (100mm,105mm,110mm, 125mm), laagrid ja riided on Tallinnas olemas.
Kohapeal on olemas ka 60 - 70 paari rattakingi

Kuidas käib jala järgi uiskude tellimine?

Bont.ee kaudu on võimalik endale tellida jala järgi uisud. Jala järgi uisud tasub tellida inimesel, kellele käib standarduisk jala peale. Kui teil on soov endale saada enda jala järgi uisud, siis kirjutage kert@bont.ee
Protseduur on järgnev: esmalt võetakse teilt jala jälg, mis saadetakse Bont`i tehasesse ja ca 2 - 2,5  kuu pärast peaks olema jala järgi uisud Eestis.

Bont`i erinevad saapa variandid:

  • Standard saabas ( Stock boot ) – tehase toodang, Bont.ee kogemuse pealt võib öelda, et hetkel on sobinud ca 90% uiske proovinud inimestele.
  • Semi custom saabas ( Semi custom boot ) – tegemist on uisuga, kus inimesele tehakse jalatalla joonise järgi rulluisud. Näiteks, kui tegemist on laiema jalalabaga ja standard uisk tundub kitsas, siis tasub tellida semi custom saabas.
  • Jala järgi saabas ( Custom boot) - Kipsivormi järgi tehtud saabas. Saabast on mõtet tellida, juhul kui standardsed uisusaapad jalga ei sobi või kui soovite, et rulluisu saabas sobiks perfektselt jalga. Sellisel juhul on jala järgi saapad õige valik.

 

Kui suur on lisatasu jala järgi ja semi custom rulluisu komplektide eest?

Jala järgi komplekti puhul tuleks arvestada lisatasuga 450-500 EUR ja semi custom komplekti puhul, sõltuvalt muudatuste arvust ja keerukusest, 50 - 100 EUR.

Kui vasak ja parem jalg on erineva pikkusega, mis teha?

Bont`i rulluiske saab tehasest tellida mõlemale jalalle erineva pikkusega.

Kas Bonti uiskudele on võimalik pidurit paigaldada?

Kõikidele Bonti raamidele on võimalik pidurit paigaldada, algkomplektis pidurit kaasas ei ole, küll on aga võimalik pidur uiskudele lisaks soetada.

Bont.ee | kert@bont.ee | 56801000
WebShark ))