eZeefit kannasokid

Tarneaeg: 1 - 3 päeva

Saadavus: Laos

27,95 €

Kiirülevaade

Uisud kipuvad hõõruma? Parim rünnak selle vastu on kasutada kannasokke, mis aitavad vältida rulluisusaapa hõõrumisest tekkinud ville.

Kannasokid sobivad kasutamiseks nii algaja uisutajale, kui ka edasijõudnule. Tihti on madalast rulluisusaapast tekkivate villide ja hõõrdumiste põhjuseks, kas mitte sobiv sokk või vale sõidutehnika. Kannasokid on need, mis aitavad hõõrdumist rulluisusaapa sees leevendada või vältida ning teevad teie sõidu oluliselt mugavamaks. Kannasokkide eesmärk on vähendada hõõrdumist naha ja tavasoki vahel.

Ezeefit Kannasokkide suurused:

XXS = 28-31
XS = 33-35
S = 36-38
M = 39-41
L = 42-45
XL = 46-48

Kannasokke on eri suurustes ja paksustes. Mis moodi valikut teha?

1mm kannasokk kaitseb eelkõige hõõrdumise vastu. Kui soovite uisu sisse ka väikest pehmendust või teie pahkluud on väiksed ja uisus on ruumi, siis valige kas 2mm või 3mm kannasokid. 3mm sokkide puhul on maksimum suurus L, seega kui on XL jalg siis valige L, kui L siis valige M jne.
Kannasokkide hind on ühe paari kohta.

Parima kvaliteediga ja vastupidavaim kannasokk!eZeefit kannasokid

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Suumi välja
Suumi sisse

Rohkem vaateid

* Nõutud väljad

27,95 €

Detailid

Kannasokke kasutatakse üldjuhul tavasoki all, kuid kui on endale sobivam, siis võib proovida ka vastupidist varianti. Osad uisutajad kasutavad ainult kannasokki, mille peale nad tavasokki ei panegi.

Bont.ee | kert@bont.ee | 56801000
WebShark ))