TP GRID 2.0 massaažirull

Tarneaeg: 1 - 3 päeva

Saadavus: Laos

Tavahind: 79,00 €

Special Price 69,00 €

Kiirülevaade

GRID 2.0 on uus, revolutsiooniline massaažirull, millel on kolm erinevat massaaži tsooni, maatriks tehnoloogia ja keskkonnasõbralik disain.

GRIDil on unikaalne disain ja kolm erinevat massaažitsooni, mis võimaldavad sihipärast massaaži. Leia GRIDil endale sobiva tugevusega muster, mis sobib sulle kõige paremini ja toeta valulikule kohale ning alusta rullimisega.

GRID 2.0 on kaks korda pikem kui tavaline GRID. See tähendab, et saate rullimisel kasutada kaks korda suuremat pinda. GRID 2.0 mõõdud on 66cm x 14cm.

GRID 2.0 sobib igale inimesele, kes tahab oma lihasvaludele ja lihaspingetele leevendust ning inimestele, kes tahavad tugevadada oma kerelihaseid. GRID 2.0 võiks olla iga tõsiselt treeniva sportlase, lihashoolduse abivahend! Kindlasti ei asenda GRID 2.0 massaaži, kuid on tõhus abivahend päevadel, kui massaažis ei käida.

GRIDil 2.0 on 1 - aastane tootjapoolne garantii, tootmisdefektide vastu - tootja on kindel, et GRID 2.0 ei lagune ega lähe katki normaalkasutuse juures.

GRID 2.0 on ideaalne abivahend leevendamaks lihaspingeid raskesti venitatavatel kohtadel, milledeks on näiteks reie välisküljed ja sääre pealsed. Samuti on GRID 2.0 tõhus vahend seljas olevate pingete leevendamiseks.

GRID 2.0 teeb eriliseks võrreldes teiste massaažirullidega see, et ta on kvaliteetne, mis tähendab, et kui tavalised nn. vahurullid lähevad kiiresti läbi (loe pehmeks), siis GRID 2.0 kestab kaua. Kui massaažirull läheb pehmeks, siis ta ei anna enam soovitud efekti ja tulemust.

GRiD 2.0 kasutamine on lihtne, tuleb leida oma lihases valulik punkt, toetada selle punktiga GRIDile ja siis rullida edasi tagasi.

Värvus: must, roosa

TP GRID 2.0 massaažirull

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Suumi välja
Suumi sisse

Rohkem vaateid

* Nõutud väljad

Tavahind: 79,00 €

Special Price 69,00 €

Detailid

GRID on massaaži - ja treeningrull, võib öelda ka, et revolutsiooniline toode vahurullide ( ingl. k. - Foam roller) valdkonnas, mis aitab leevendada lihaspingeid ja lihasvalu ning GRIDiga on võimalik teha ka erinevaid treeningharjutusi kerelihastele.

Bont.ee | kert@bont.ee | 56801000
WebShark ))